האתר המוביל בשיפוצים

אם החלטתם לשפץ את הדירה שלכם, הרי שכעת צפויים לכם כמה חודשים או שבועות לא קלים בהם עליהם לבחור קבלן שיפוצים מקצועי, לפקח על הבנייה ועל התהליך, ישנן הוצאות גבוהות יחסית שיש לשלם, כמו גם שעל הדיירים למצוא דיור חלופי, או לחיות בין ההריסות.

עם זאת ולמרות התקופה הלא קלה, השלבים שלאחר השיפוץ יהיו כיפים במיוחד וזאת משום שכעת תוכלו לבלות בדירה חדשה, או להציג מול רוכשים ודיירים פוטנציאליים דירה שערכה עלה פלאים בזכות השיפוץ.

אבל מה צריך לעשות לאחר שיפוץ דירה? הנה כמה פעולות חשובות:

ניקיון לאחר שיפוץ – כדי ליהנות מניקיון יסודי של המרחב כמו גם לפנות פסולת מהחצר, שאריות בנייה, לנקות צבע מהרצפות ולהבריק את החלל – מומלץ להיעזר בשירותים של חברות ניקיון מקצועיות.

חברות מסוג זה ינקו את המבנה באופן יסודי, יסירו כתמים קשים, ינקו אבק באמצעות שואבי אבק תעשייתי ויבצעו את כל הדרוש על מנת שתמתין לכם דירה מרהיבה ביופייה כמו גם נקייה.

עיצוב – אחד השלבים הנהדרים שניתן לבצע לאחר שיפוצים הוא עיצוב החלל בדרך עליה תמיד חלמתם. כיום, באמצעות בחירת סגנון עיצוב מודרני, כפרי, ים תיכוני, עיצוב בסגנון פרובנס, עתיק או מלכותי: ניתן להעניק לכל מקום טאצ' אישי ונעים. באמצעות מעצבי פנים טובים תוכלו ליהנות מקונספט עיצוב מתאים וכזה שיעלה את איכות החיים שלכם בדירה.

הדברה – כדי שהנכס יישאר תקין וכדי שתוכלו לחיות בדירה נעימה, רצוי לבצע הדברה מקצועית במבנה. לחץ כאן על מנת להיעזר בשירותים של חברת הדברה טובה. חברות מקצועיות יספקו כמה וכמה שיטות להרחקת מזיקים, כמו הדברה ירוקה, הדברה ביולוגית, לכידת מזיקים באמצעות מלכודות ושאר שיטות שאינן מזיקות לסביבה.

פרסום הנכס למכירה או השכרה – פרסמו את הנכס בלוחות הדירות הגדולים וזאת במידה וביצעתם שיפוץ להשבחת הנכס. פרסום דירה ששופצה לא מכבר, יכול להניב הצעות גבוהות ובכך קבלת תשואות מהשקעת נדל"ן. דירה שעברה שיפוצים נחשבת כזאת שערכה בשוק הנדלן יהיה גבוה יותר, בין אם מדובר בהשכרה או מכירה. לכן חשוב לפרסם את הכנס במידה ותרצו להרוויח ממנו תשואה.

רכישת ריהוט חדש – אם הריהוט בדירה ישן, מהווה, קרוע ומלוכלך, זה הזמן לבחור רהיטים חדשים. כיום ישנן חנויות ריהוט המציעות מערכות ישיבה במחירים נמוכים, שולחנות וכסאות במחירים אטרקטיבי ושאר חפצים לריהוט ועיצוב הבית.

זה נכון, הוצאות השיפוץ אמנם היו גבוהות, אך מאמץ כספי נוסף יכול לספק לכם את כלל היתרונות שבשיפוץ בית, כמו גם שהנאה מבית מעוצב ומרוהט בקפידה – תקנה לכם איכות חיים גבוהה במיוחד.

Comments are closed.