האתר המוביל בשיפוצים

עבודות אינסטלציה

עבודות אינסטלציה הן חלק בלתי נפרד מהליכי שיפוץ מורחבים אותם תרצו ליישם בחדרי השירותים, האמבטיה או המטבח. שירותי האינסטלציה מוענקים לכם על ידי קבלני אינסטלציה מנוסים המתמחים בהחלפת צנרת, העתקת נקודות אינסטלציה, החלפת אמבטיות ומוצרים סניטריים.

בדומה לכל שירות אחר המוצע לכם על ידי חברתנו, גם בתחום עבודות האינסטלציה, אנו מעמידים לרשותכם קבלן אינסטלציה מקצועי ומנוסה המלווה יחד איתנו את כל עבודות השיפוץ בשטח הדירה, המשרד או בית העסק.

בין יתר עבודות האינסטלציה המיושמות על ידי קבלני אינסטלציה מטעמנו תוכלו למצוא:

  • ייעוץ אינסטלציה מקדים בהתאם לתכנית השיפוץ הכוללת
  • החלפה, התקנה או העתקה של נקודות אינסטלציה
  • התקנת חדרי שירותים ואמבטיה
  • התקנת קווי ביוב
  • החלפת צנרת בכל שטח הדירה בהתאם לצורך
  • החלפת צנרת מים בשטח הגינה, החצר או המרפסת
  • טיפול מקצועי ברטיבות המופיעה בשטח קירות הדירה

ועוד מגוון רחב של שירותי אינסטלציה המותאמים באופן אישי גם לתכנית השיפוץ וגם למצבה של מערכת הצנרת והאינסטלציה בשטח הדירה, המשרד או בית העסק.

 

מ.ל. סורסי שיפוצים- המומחים לשיפוץ תמיד לרשותך!

בדומה לכל שירות אחר המוצע על ידי חברתנו במסגרת הליך השיפוץ, גם שירותי אינסטלציה, הינם שירותים המיושמים על ידי קבלן אינסטלציה מוביל בתחומו הפועל מטעמנו. השילוב בין חברת שיפוצים מקצועית לבין קבלן אינסטלציה מוביל בתחומו המלווה את כל הליכי השיפוץ מראשיתם ועד סופם, מבטיח גם לכם פתרונות אינסטלציה מגוונים ומתקדמים בהתאם לכל צרכי השיפוץ.

בנוסף לשירותי האינסטלציה המוענקים לכם על ידינו לאורך תקופת השיפוץ, תוכלו להיעזר בשירות קבלני אינסטלציה המוצעים לכם על ידינו, גם במקרים בהם צצות בשטח המגורים תקלות שמוקרן במערכת אינסטלציה ישנה או לא משופצת.

במידה וגם אתם עומדים לקראת הליכי שיפוץ כוללים בכל שטח הדירה או המשרד, זה הזמן להכיר מקרוב את הערך המוסף של חברתנו. צרו עימנו קשר עוד היום, והבטיחו לעצמכם הליך שיפוץ מהיר, איכותי ואמין במיוחד! אצלנו הלקוח הוא מעל הכול והשירות הוא חזות הכול!