האתר המוביל בשיפוצים

עבודות חשמל

עבודות חשמל, בין אם מדובר בעבודות חשמל מורכבות ובין אם מדובר בעבודות חשמל בסיסיות, מחייבות אתכם בהעסקתו של חשמלאי מוסמך המתמחה בביצוע כל סוגי עבודות החשמל. ברוב המקרים, הפנייה לשירותיו של חשמלאי מוסמך מתבצעת במסגרת הליכי שיפוץ או בנייה. אנחנו בחברת מ.ל. סורסי שיפוצים, מאפשרים לכם ליהנות מהשילוב האידיאלי בין חברת שיפוצים מובילה בתחומה לבין שירותי חשמלאי מוסמך המלווה מטעמנו את כל הליכי השיפוץ הנדרשים. אנחנו בחברת מ.ל. סורסי שיפוצים, מעמידים לרשותכם קבלן חשמל מקצועי ומנוסה, המתמחה בכל סוגי עבודות החשמל הנדרשות, לרבות, התקנה, החלפה או תיקון של ארונות חשמל, העתקת ארונות חשמל והעתקת נקודות חשמל, תיקון נקודות חשמל בשטח הדירה או המשרד, החלפת כבלים וגופי תאורה, החלפה, התקנה או הזזת שקעים, בדיקת מערכות חשמל בשטח הדירה או המשרד, הכנת תכנית להחלפת תשתיות החשמל הדירה ועוד.

 

כל עבודות החשמל במקום אחד!

בדומה לכל שירות מקצועי אחר המוענק לכם באמצעותנו, גם בתחום עבודות החשמל, אנו מעמידים לרשותכם שירותי חשמלאי מוסמך המקפיד לבדוק את מערכות החשמל ולהתאימן לצרכי השיפוץ הנדרשים. השילוב בין חשמלאי מוסמך מטעמנו לבין תכנון קפדני של שלבי השיפוץ השונים, מבטיח גם לכם את ביצוע עבודות החשמל על הצד הטוב והמקצועי ביותר לאורך כל אחד משלבי השיפוץ ובהתאם לצורך.

אנחנו בחברת מ.ל סורסי שיפוצים, מקפידים לעשות שימוש בידע המקצועי של קבלן חשמל כבר בשלבים הראשוניים של תכנון הליכי השיפוץ, וזאת על מנת לחסוך עבורכם ככל הניתן את עבודות החשמל ולשלב אותן כחלק מהליכי השיפוץ המתוכננים. קבלן חשמל מטעמנו, ילווה אתכם גם לאחר שהסתיימו הליכי השיפוץ בדירה, ואתם נזקקים לשירותי החלפה, תיקון או העתקה של ארונות חשמל ונקודות חשמל.

שירותי השיפוץ המורחבים שלנו, הכוללים בתוכם גם שירותי חשמלאי מוסמך ומקצועי, מאפשרים לכל אחד ואחת מכם, ליהנות מאחריות מקיפה גם בנוגע לעבודות השיפוץ וגם בנוגע לעבודות החשמל המיושמות תוך כדי הליך השיפוץ או מייד עם סיומו.

רוצים לדעת יותר על היתרונות המקצועיים שלנו כחברת שיפוצים המעמידה לרשותכם את כל אנשי המקצוע האפשריים, לרבות: חשמלאי, אינסטלאטורים ועוד? צרו עימנו קשר עוד היום!