האתר המוביל בשיפוצים

עבודות ריצוף

עבודות הריצוף מהוות חלק מרכזי בכל הליך שיפוץ כזה או אחר המתקיים בשטח הדירה או המשרד. כיום, עומד לרשותכם היצע הולך וגדל של אפשרויות לריצוף הדירה או המשרד, החל מריצוף באמצעות אריחי קרמיקה או גרניט פורצלן, דרך ריצוף באמצעות משטחי שיש או משטחי אבן טבעית ועד לריצוף באמצעות בטון מוחלק או פרקט.

אנחנו בחברת מ.ל. סורסי שיפוצים, מעמידים לרשותכם ניסיון של למעלה מ-20 שנה בתחום עבודות השיפוץ בכלל ובתחום עבודות הריצוף בפרט. השירות המקצועי שלנו חולש על כל סוגי הריצוף השונים, והוא מוענק לכם על ידי קבלן ריצוף מוביל ומנוסה הפועל מטעם חברתנו. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מידע כללי אודות כל אחד מסוגי הריצוף בהם אנו עושים שימוש.

  • קרמיקה– אריחי הקרמיקה הם למעשה חומר המיוצר בהליך תעשייתי והם נחשבים לפתרון הריצוף הפופולארי ביותר בישראל הודות לאיכויות האריחים ולמחירם הזול (באופן יחסי). אצלנו בחברת מ.ל סורסי שיפוצים, תוכלו למצוא קבלן ריצוף המתמחה בהתקנת אריחי ריצוף מקרמיקה במבחר גדלים, צבעים ודוגמאות.
  • גרניט פורצלן– אריחי הגרניט הפכו בשנים האחרונות לחומר הגלם הנפוץ ביותר לצרכי ריצוף, וזאת בשל עמידותם לאורך זמן.
  • משטחי שיש– ריצוף שיש המשמש גם למטרות פנים וגם למטרות חוץ, מהווה את אחד מסוגי הריצוף היקרים והיוקרתיים ביותר, והוא מאפשר לכם אחד ואחת מכם ליהנות ממראה יוקרתי ומרשים בשטח הדירה או המשרד.
  • אבן טבעית– ריצוף באמצעות אבן טבעית הוא ברוב המקרים ריצוף המיועד לצרכי חוץ, והוא מיושם באמצעות אבנים שונות הנחצבות ממחצבות בארץ ובחו"ל.
  • בטון מוחלק– משטחי ריצוף המיוצרים מבטון מוחלק מיושם ברוב המקרים לצרכי ריצוף של משטחים גדולים במיוחד. כיום, ניתן להוסיף מגוון רחב של חומרי גלם במסגרת עבודות ריצוף בבטון מוחלק וזאת לצרכי יצירת פסיפסים ועבודות אומנותיות בתוך משטח הריצוף.
  • פרקט– ריצוף פרקט מיועד גם לצרכי חוץ וגם לצרכי פנים והוא מיושם באמצעות פרקט עץ טבעי, פרקט שכבות ופרקט סינטטי המותאם גם לחדרי רחצה, וזאת בשל היותו עמיד למים.

 

אצלנו ב-מ.ל. סורסי שיפוצים, תוכלו למצוא קבלן ריצוף מקצועי ומנוסה המתמחה בכל סוגי הריצוף האפשריים.